+38 (044) 33-33-158

+38 (03849) 3-63-97

ТОВ МОДУЛЬ-УКРАЇНА

ВІТЧИЗНЯНИЙ ВИРОБНИК, ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

Архiв: 2021 2020 2019
 • < повернутися
 • Компанія Модуль-Україна увійшла до складу Асоціації Український Центр Сталевого Будівництва

  9 лютого

  8 лютого 2018 року компанія Модуль-Україна увійшла до складу Асоціації Український Центр Сталевого Будівництва.

  Основною метою вступу Модуль-Україна в УЦСС є можливість посилення позицій українського виробника в будівельному сегменті за допомогою прийняття участі в розробці та впровадженні стандартів, що регламентують якісні характеристики використовуваних у виробництві матеріалів.

  Так, наприклад, ДСТУ "Вироби металеві тонкостінні з захисно-декоративним покриття для будівництва", що розробляється за активної участі експертів УЦСС, дозволить захистити права споживачів і виробників якісної продукції за допомогою врегулювання важливих питань:

  1. Встановити мінімальне обмеження товщини виробів і знизити існуючі допуски.
  2. Встановити конкретні вимоги по вазі антикорозійного покриття і мінімальної товщині лакофарбового покриття для внутрішнього і зовнішнього застосування.
  3. Ввести обов'язкове маркування виробів із зазначенням основних якісних характеристик як підставу для реальної перевірки якості виробу.

  З метою захисту кінцевих виробників від можливого "фальсифікату" на Модуль-Україна в 2017 році було впроваджено маркування всієї виробленої продукції: оцинкованого рулонного прокату і пофарбованого рулонного прокату.


  Фото1

   

  Фото2